Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Burzliwa sesja rady miejskiej

Dodano: 16/11/2017 - numer 1878 - 16.11.2017
Burzliwie przebiegała wczorajsza sesja Rady Miejskiej w Łodzi. Radni pokłócili się m.in. o reformę domów pomocy społecznej i odrzucenie skarg mieszkańców oraz losy klubu Start. Brak dialogu ze strony urzędników oraz blokowanie przez radnych koalicji PO-SLD informacji w sprawie przyszłości DPS-ów zarzucali radni PiS-u i pracownicy placówek, których nie dopuszczono do głosu. – Strach i niepokój przed nagłymi zmianami wśród pracowników domów pomocy społecznej jest ogromny. Niestety nie mogę im powiedzieć nic więcej o reformie, bo urzędnicy informują tylko o zmianach na konferencjach prasowych. Wydział zdrowia i spraw społecznych Urzędu Miasta Łodzi nawet nie chce poczekać na opinię pracowników, a już zaczyna działania związane z reformą – denerwuje się Maria Tokarska, przewodnicząca sekcji
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze