Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Gowin o wyborach samorządowych

Dodano: 16/11/2017 - numer 1878 - 16.11.2017
Jesteśmy bliscy porozumienia w sprawie wspólnych list Zjednoczonej Prawicy w przyszłorocznych wyborach do sejmików wojewódzkich – powiedział w Łodzi wicepremier Jarosław Gowin na spotkaniu z działaczami i sympatykami partii Porozumienie, której jest liderem. Według Gowina inaczej przedstawia się sprawa z wyborami samorządowymi do rad gmin, powiatów, miast i inaczej z wyborami na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Przyznał, że i w tym przypadku Porozumienie ma propozycję ze strony PiS-u, aby iść razem. – My jednak chcemy dać lokalnym strukturom wolną rękę – stwierdził. Wyjaśnił, że struktury te będą mogły w tych wyborach wystawiać własnych kandydatów, współpracować z innymi ugrupowaniami Zjednoczonej Prawicy, popierać niezależnych samorządowców, którzy chcą wspierać Porozumienie
     

73%
pozostało do przeczytania: 27%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze