Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kolejny kankan Kubota

Dodano: 16/11/2017 - numer 1878 - 16.11.2017
TENIS \ Polak grający w parze z Marcelem Melo jest już w półfinale ATP Finals Drugi mecz i druga wygrana. Łukasz Kubot i Marcelo Melo świetnie rozpoczęli start w wieńczącym sezon ATP Finals. Wczoraj polsko-brazylijska para bez większych kłopotów uporała się z niedawnymi hegemonami gry deblowej – braćmi Bryanami. Kubot i Melo wygrali w dwóch setach 6:4, 6:3. Wygrana ma o tyle większe znaczenie, że dzięki niej Polak i Brazylijczyk zapewnili już sobie awans do półfinału niezależnie od wyniku trzeciego grupowego spot­kania. W piątek, na koniec fazy grupowej, Kubot i Melo zmierzą się z Brytyjczykiem Jamiem Murrayem i Brazylijczykiem Brunonem Soaresem, którzy w Londynie są rozstawieni z czwórką.  W środowe popołudnie Kubot i Melo byli lepsi od Amerykanów praktycznie w każdym aspekcie gry
     

37%
pozostało do przeczytania: 63%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze