Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Polska armia musi być silna

Dodano: 16/11/2017 - numer 1878 - 16.11.2017
Fot.Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Fot.Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
BEZPIECZEŃSTWO \ Szczyt NATO w Warszawie, powołanie Wojsk Obrony Terytorialnej czy przybycie do Polski żołnierzy amerykańskich to tylko niektóre osiągnięcia obecnego kierownictwa MON-u. Wczoraj w 1. Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie minister Antoni Macierewicz podsumował dwa lata swoich rządów w resorcie obrony. Przedstawiciele kierownictwa Ministerstwa Obrony Narodowej krótko podsumowali dotychczasowe osiągnięcia resortu. Antoni Macierewicz uznał za ogromny sukces zorganizowanie szczytu NATO w Warszawie w lipcu 2016 r. oraz wdrażanie jego postanowień. – Dzisiaj polska armia liczy ponad 123 tys. żołnierzy i systematyczne liczba ta będzie wzrastała. Budujemy armię nowoczesną i narodową. Przerzucamy na wschód jednostki pancerne, aby broniły naszych granic – mówił Macierewicz.
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze