Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wyjątkowa koszulka Legii

Dodano: 21/11/2017 - numer 1882 - 21.11.2017
Podczas meczu z Górnikiem stołeczni piłkarze wybiegli na murawę w wyjątkowych, zielono-czarnych pasiastych koszulkach, które będą w tym sezonie używane jako trzeci komplet meczowy. „Wojskowi” będą grać w nich tylko wyjątkowo. O pomyśle zielonych koszulek w czarne paski „Dodatek Mazowiecki” pisał już podczas prezentacji białych koszulek meczowych przed obecnym sezonem. Legia zdecydowała się je zaprezentować podczas niedzielnego spotkania z Górnikiem. Zaraz po meczu do sprzedaży trafiła limitowana edycja kolekcjonerska – koszulki zapakowane w eleganckie pudełka będzie mogło nabyć tylko pierwszych 1000 osób. Już pierwszego dnia koszulki sprzedawały się jak świeże bułeczki mimo wysokiej ceny (349 zł). Do pudełka oprócz trykotu trafiła jeszcze replika plakatu zapraszającego na mecz Legii z CD
     

61%
pozostało do przeczytania: 39%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze