Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Nowe ambulanse ratownicze

Dodano: 21/11/2017 - numer 1882 - 21.11.2017
Wojewoda pomorski Dariusz Drelich podpisał wczoraj umowy na zakup ambulansów i motocykli ratowniczych wraz z wyposażeniem na potrzeby zespołów ratownictwa medycznego w województwie. – Na zakup pięciu ambulansów wraz z wyposażeniem przeznaczono 2,25 mln zł, a na zakup dwóch motocykli ratunkowych kwotę 300 tys. zł – poinformował urząd wojewódzki. Jeden z motocykli oraz jeden ambulans trafią do SPZOZ-u Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku. Taki sam skład nowych pojazdów znajdzie się na wyposażeniu pogotowia Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Pruszczu Gdańskim. Po jednej karetce trafi do Stacji Pogotowia Ratunkowego w Słupsku, Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni oraz Sopocie.  – Nie sposób przecenić inwestycji w służbę zdrowia i w ratownictwo medyczne,
     

76%
pozostało do przeczytania: 24%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze