Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kolejne przesłuchania ws. Amber Gold

Dodano: 23/11/2017 - numer 1884 - 23.11.2017
fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska
fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska
AFERA \ Komisja śledcza ds. Amber Gold przesłuchała dwóch funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji, którzy spółką Marcina P. zajęli się pod koniec czerwca 2012 r. – To bardzo późno, ale czynności prowadzono prawidłowo – mówiła Małgorzata Wassermann, przewodnicząca komisji. Posiedzenie było niejawne. Według Witolda Zembaczyńskiego, członka komisji ds. Amber Gold i posła Nowoczesnej, dotychczasowe przesłuchania wskazują na brak przepływu informacji pomiędzy różnymi służbami, które zajmowały się spółką Marcina P. – Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku prowadziła ws. Amber Gold operację „Bursztyn”, a równolegle zajmowała się nią komenda miejska. Między nimi nie było komunikacji – powiedział Zembaczyński.  Wczoraj w trakcie posiedzenia niejawnego przed komisją śledczą stanęło
     

47%
pozostało do przeczytania: 53%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze