Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ślęza znów zwycięska

Dodano: 24/11/2017 - numer 1885 - 24.11.2017
Piąty mecz w EuroCup i piąte zwycięstwo – mistrzynie Polski pokonały we własnej hali zawodniczki tureckiego AGU Spor Kayseri 73:68.  Ten mecz był dla kibiców zgromadzonych w hali AWF-u niczym jazda na karuzeli. Wrocławianki prowadziły po drugiej kwarcie 12 pkt, a w czwartej przegrywały 7 pkt. Ostatecznie zwyciężyły rywalki różnicą 5 pkt, jednak emocji w tym meczu nie zabrakło. Mistrzynie Polski przystąpiły do gry osłabione brakiem Kourtney Treffers. Za to Turczynki dysponowały dwiema nowymi zawodniczkami – Nathasą Lacy i Chantelle Handy. Jednak to właśnie wrocławianki – wbrew wszelkim oczekiwaniom – kapitalnie rozpoczęły mecz, stopniowo budując przewagę. Po pierwszej kwarcie prowadziły 22:16. Ciekawostką jest to, że z 16 pkt dla rywalek aż 14 zdobyła jedna zawodniczka – Marianna Tolo
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze