Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Hit już w półfinale Pucharu Polski

Dodano: 01/12/2017 - numer 1891 - 01.12.2017
W tym sezonie to Legia Warszawa i Górnik Zabrze przewodzą ligowej stawce, a mecze między tymi drużynami elektryzują kibiców. Wiosną czekają nas jeszcze trzy warszawsko-zabrzańskie starcia.  W wyniku losowania Legia i Górnik zmierzą się już w półfinale Pucharu Polski. W tym sezonie oba zespoły spotkały się do tej pory dwukrotnie. W 1. kolejce ekstraklasy beniaminek niespodziewanie pokonał mistrzów Polski 1:0, by w rewanżu przy Łazienkowskiej polec 0:1. Wiosną obie drużyny, które w tym momencie są faworytami rozgrywek, spotkają się trzykrotnie – w grupie mistrzowskiej ekstraklasy oraz w pucharowym dwumeczu. W drugiej półfinałowej parze Korona Kielce zmierzy się z broniącą Pucharu Arką Gdynia. Pierwsze mecze półfinałowe zaplanowano na 28 marca, rewanże odbędą się 18 kwietnia. Sam finał
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze