Nie zwalniamy tempa

numer 1894 - 05.12.2017Gospodarka

Rada Gospodarcza SWS Konferencja Kapitał Polonii

Zgodnie z zapowiedziami program Kapitał Polonii rozwija się i jest prezentowany w środowiskach polonijnych. W niedzielę odwiedziliśmy Hamburg. 

prezes zarządu Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa

Dzięki zaproszeniu oraz uprzejmości konsula generalnego RP w Hamburgu Piotra Golema, przy współpracy klubów „Gazety Polskiej” z Hamburga i Mariusza Bartkiewicza mogliśmy prezentować w rezydencji konsula nasz program. 

Pomimo hamburskiej deszczowej pogody i niedzielnego wieczoru frekwencja dopisała. Około 50 osób – przedsiębiorców, przedstawicieli wolnych zawodów i działaczy polonijnych z północnych Niemiec – uczestniczyło w spotkaniu. Podczas dwóch godzin zaprezentowaliśmy Radę Gospodarczą Strefy Wolnego Słowa – historię powstania, osiągnięcia oraz podejmowane inicjatywy. 

Jednym z naszych priorytetowych działań jest program Kapitał Polonii. Kapitał rozumiany jako wiedza, doświadczenie, kapitał ludzki, finansowy i szeroko pojęty know-how w biznesie. Polonia na całym świecie to miliony osób, które mogą i chcą dzielić się z polskimi przedsiębiorcami swoimi doświadczeniami, aby współtworzyć nowe przedsięwzięcia gospodarcze, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. 

Kapitał Polonii i Rada kreują nowe podejście do wspólnego sukcesu gospodarczegozawartość zablokowana

Autor: Piotr Hofman


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się