Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Pokaz filmu „Zgoda” i dyskusja

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
„Zgodę”, wyreżyserował Maciej Sobieszczański. Po filmie będzie dyskusja z udziałem reżysera i zaproszonych gości. Kończy się II wojna światowa. SB tworzy na Śląsku obóz pracy. Do Zgody trafiają Ślązacy, Niemcy i Polacy – oskarżeni o podpisanie volkslisty i ci niechętni nowej władzy. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie kina od godz. 9.   Środa, 6 grudnia, godz. 17, kino Elektronik, ul. Gen. Zajączka 7, Warszawa
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze