Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Zima w mieście 2018

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
jeszcze tylko do 8.12 można zapisywać dzieci do programu „Zima w mieście” – zapisy są prowadzone w warszawskich szkołach. W czasie ferii, od 15 do 26.01.2018 r., uczniowie, którzy na okres ferii zostają w stolicy, będą mogli skorzystać z bogatej oferty zajęć oświatowo-wychowawczych, sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. W 2017 r. ze 108 feryjnych placówek edukacyjnych w ciągu dwóch tygodni zimowego wypoczynku skorzystało 10 807 uczniów.
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze