Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Szczypiorniści zapraszają do Ergo Areny

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
Po raz drugi w tym sezonie piłkarze ręczni Wybrzeża wystąpią w roli gospodarza w Ergo Arenie. W środę o godz. 19 gdańszczanie podejmą wicemistrza Polski – Orlen Wisłę Płock. Pierwsze spotkanie w hali na granicy Gdańska i Sopotu zawodnicy Wybrzeża rozegrali 7 listopada. Przegrali wtedy 26:32 z PGE Vive Kielce. Teraz podopieczni Marcina Lijewskiego zmierzą się z drugim polskim eksportowym zespołem, prowadzonym przez trenera kadry narodowej Piotra Przybeckiego, czyli Orlenem Wisłą Płock. W tym spotkaniu nie wystąpią kontuzjowani Hubert Kornecki, Ramon ­Oliveira, Maciej Gauden, Marek Marciniak, Damian Kostrzewa i Paweł Salacz (jest szansa, że dwaj ostatni wrócą do gry już w styczniu). Dwie poprzednie konfrontacje zakończyły się sukcesem gospodarzy, którzy pokonali w Elblągu Meble Wójcik 29:
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze