Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wielkie otwarcie Areny Lodowej

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
Zakończyły się testy pierwszej w Polsce Areny Lodowej, która powstała przy ul. Strzeleckiej w Tomaszowie Mazowieckim. 14 grudnia odbędzie się otwarcie obiektu. W programie m.in. koncerty Raya Wilsona i Sound’N’Grace. Oficjalna część uroczystości rozpocznie się o godz. 15 z udziałem przedstawicieli polskiego rządu. Dwie godziny później na scenie pojawi się były wokalista Genesis Ray Wilson. Muzyk zaprezentuje największe przeboje legendarnej grupy oraz autorskie utwory. Przed publicznością zaśpiewają również wokaliści zespołu Sound’N’Grace. W ich repertuarze będzie można znaleźć gospel, soul, r’n’b, jazz, funk, S’n’G. Bilety na to wydarzenie można zakupić w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim (pl. Kościuszki 18) oraz przez internet na www.bilety24.pl. Wejściówki kosztują 50
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze