Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​To będzie prezent na święta

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
Wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz poinformowała, że Ministerstwo Rozwoju koordynuje przygotowanie Programu dla Śląska, o którym mówi Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Zapowiedziała też, że program zostanie ogłoszony jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Podkreśliła jednocześnie, że obecnie węgiel nie jest jedyną rzeczą, którą Śląsk ma do zaoferowania Polsce i światu, bo rozwijają się tu dynamicznie branże motoryzacyjna, informatyczna i wiele innych. Program dla Śląska będzie realizowany m.in. przez koordynację polityk sektorowych, a po roku 2020, jak zapowiada resort rozwoju, wprowadzone będą dodatkowe instrumenty związane z dostosowaniem krajowych programów operacyjnych do celów Programu dla Śląska, przede wszystkim w obszarze promocji inwestycji oraz innowacyjności.
     

79%
pozostało do przeczytania: 21%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze