​Czy trener Urban utrzyma się po porażce?

Dodano: 14/12/2017 - numer 1902 - 14.12.2017
Śląsk Wrocław przegrał we wtorkowym spotkaniu z Termalicą Bruk-Betem Nieciecza 1:2. Bramkę dla wrocławian zdobył Arkadiusz Piech w 57. minucie. Dla gospodarzy trafiali Gabriel Iancu w 13. minucie i Samuel Štefánik w 20. Jan Urban na konferencji prasowej po meczu z Termalicą powiedział: – Bardzo trudno wygrać spotkanie, tym bardziej na wyjeździe, jeśli podaruje się rywalom pierwszą połowę. Tak było dziś. Bruk-Bet był zdecydowanie lepszym zespołem, strzelił dwa zasłużone gole. I miał sytuacje na więcej. Można być zadowolonym tylko z jednego – z tego, że zareagowaliśmy na złą pierwszą połowę w drugiej. Zdobyliśmy bramkę kontaktową i mecz był do odwrócenia. Mieliśmy okazję doprowadzić chociaż do remisu. Oddaliśmy jednak pierwszą połowę i pokarało nas za to. Szkoleniowiec Śląska wyjaśnia, że