Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Czech pożegnał się z „Gieksą”

Dodano: 14/12/2017 - numer 1902 - 14.12.2017
Jakub Yunis w rundzie wiosennej nie będzie występował w GKS-ie Katowice. Sigma Ołomuniec postanowiła skrócić okres wypożyczenia napastnika na Bukową. 21-letni Czech grał w Katowicach od początku sezonu. Wystąpił łącznie w siedmiu meczach, strzelił jednego gola (w zremisowanym 2:2 starciu z Chrobrym Głogów). Yunis przegrał rywalizację o miejsce w ataku GKS-u z Wojciechem Kędziorą, Andreją Prokiciem i Grzegorzem Goncerzem.
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze