Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pierwszy hat-trick Majewskiego

Dodano: 02/04/2012 - Numer 173 - 02.04.2012
Piłkę, którą ustrzeliłem hat-tricka, będę miał w poniedziałek. Zabrał ją dla mnie Jimmy Floyd Hasselbaink, legenda Chelsea Londyn. W szatni dam tę piłkę chłopakom do podpisania i będę miał fantastyczną pamiątkę – mówi Radosław Majewski. Niezwykle rzadko zdarza się, żeby Polak strzelił w zachodniej lidze hat-tricka. A już w ogóle taka sytuacja nie ma miejsca, jeżeli nasz piłkarz gra w Anglii. Panu jednak się udało. Gratuluję. Nawet o tym nie myślałem w ten sposób. Na razie jestem w euforii po tych trzech strzelonych Crystal Palace bramkach. Hat-trick taki jak mój – zdobyty w trakcie jednej połowy, w krótkim odstępie czasu – to dla piłkarza piękne wydarzenie. Aż mnie nosi z radości. To Pana pierwszy hat-trick w życiu? Może strzeliłem coś podobnego jako dzieciak, ale w profesjonalnej
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze