Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Łodzianka oddana, ale kto będzie z niej korzystał?

Dodano: 15/12/2017 - numer 1903 - 15.12.2017
Zakończył się proces odbiorów nowego ośrodka treningowego na Łodziance. Na razie będzie można korzystać tylko z boiska ze sztuczną nawierzchnią. Na naturalne i hybrydowe trzeba będzie poczekać do wiosny. Boiska w parku 3 Maja miały zostać oddane w maju tego roku. W Zarządzie Inwestycji Miejskich tłumaczono opóźnienia dodatkowymi zamówieniami uzupełniającymi. Od kilku dni dokonywano odbiorów poszczególnych elementów ośrodka. O powstanie obiektu od lat zabiega radny PiS‑u Rafał Markwant. Wspólnie z rodzicami dzieci trenujących w Widzewie zebrał prawie 3 tys. podpisów w tej sprawie. Wciąż jednak nie wiadomo, czy będą z nich korzystali piłkarze pierwszej drużyny łódzkiego klubu. Z naszych informacji wynika, że oprócz Widzewa na obiektach w parku 3 Maja chcą trenować m.in. rugbyści Budowlanych
     

66%
pozostało do przeczytania: 34%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze