Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Siatkarz Czarnych przeszedł operację

Dodano: 16/12/2017 - numer 1904 - 16.12.2017
Michał Filip, atakujący Cerradu Czarnych Radom, przeszedł operację kontuzjowanej kości śródstopia. – Myślę, że za pięć, może sześć tygodni wrócę w końcu na boisko – mówi siatkarz. Zawodnik Czarnych podczas meczu z Cuprum Lublin skręcił staw skokowy. Szczegółowe badania wykazały, że nie obędzie się bez operacji, bo doszło do złamania kości śródstopia. Zabieg odbył się w Łodzi i – jak stwierdził siatkarz – zakończył się powodzeniem. – Czuję się bardzo dobrze. To był delikatny zabieg, ale cieszę się, że mam to już z głowy. Z dnia na dzień samopoczucie będzie się poprawiało. Podczas operacji podsłuchałem rozmowę lekarzy. Okazało się, że mam dwa złamania jednej kości. Nie zmieniło to wiele w planie zabiegu, a lekarze po około trzydziestu minutach poinformowali mnie, że wszystko wyszło bardzo
     

61%
pozostało do przeczytania: 39%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze