Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wzloty i upadki Śląska

Dodano: 18/12/2017 - numer 1905 - 18.12.2017
Z Arkadiuszem Piechem, który zapewnił wygraną Śląskowi Wrocław w ostatnim meczu z Jagiellonią Białystok, strzelając zwycięską bramkę, rozmawia Bartłomiej Górski. Jak podsumowałbyś spotkanie z Jagiellonią? – Wyszarpaliśmy te trzy punkty. To było widać, że szliśmy na zdobycie gola. Jedna bramka wystarczyła do wygrania spotkania, więc jedziemy na spokojne święta.  Co powiedziałbyś o zakończonej już rundzie? – Tak jak mówisz – za nami pierwsza część sezonu. Teraz musimy wymazać z głowy to, co się działo przez całą rundę – te wzloty i upadki, a przede wszystkim te nieszczęsne wyjazdy. Zakończyliśmy tę rundę, zaraz będzie Nowy Rok i nadzieja na przyszły rok. Cały czas jest szansa na górną ósemkę. – Będziemy o nią walczyli, zaraz mamy okres przygotowawczy, trzeba więc popracować nad
     

61%
pozostało do przeczytania: 39%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze