Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zwycięzcy są przegranymi

Dodano: 03/04/2012 - Numer 174 - 03.04.2012
NAGRODY \ Węże w Polsce i Maliny w Hollywood. Poznaliśmy najgorsze filmy ubiegłego roku. Fatalni laureaci to „Wyjazd integracyjny”, „1920 Bitwa Warszawska” i „Weekend”. Za oceanem wstydzą się twórcy komedii „Jack i Jill”. To rekord! Komedia „Jack i Jill” zdobyła 10 Złotych Malin, m.in. w kategoriach: najgorsza aktorka, najgorszy aktor, scenariusz, aktorski duet, najgorsza drugoplanowa rola oraz za swoisty remake, czyli ponowną adaptację oraz za reżyserię. Al Pacino dostał dwie nagrody – za rolę drugoplanową i w duecie z Adamem Sandlerem w „Jack i Jill”. Najwięcej polskich odpowiedników Malin dostał film „1920 Bitwa Warszawska” – pięć Węży. „Weekend” zdobył trzy Węże, a „Wyjazd integracyjny” – dwa. Jednak to „Wyjazd integracyjny” okrzyknięty został najgorszym filmem. Najgorszym aktorem
     

68%
pozostało do przeczytania: 32%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze