Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Złożyli noworoczne życzenia

Dodano: 03/01/2018 - numer 1916 - 03.01.2018
Noworoczne życzenia mieszkańcom Łodzi i województwa złożył wojewoda łódzki Zbigniew Rau. – 2018 r. to szczególny czas, bo obchodzimy jubileusz odzyskania przez Polskę niepodległości. Życzę wszystkim, by realizowane w życiu zawodowym i publicznym projekty przynosiły dumę i satysfakcję – mówił podczas wczorajszej uroczystości połączonej z wpisami do Księgi Życzeń Noworocznych. – Mam nadzieję, że w tym roku uda się także wyciszyć emocje oraz skłonić wszystkich do działania na rzecz województwa – dodał Rau. Do życzeń wojewody dołączyła się także wicemarszałek województwa Joanna Skrzydlewska. – Liczę, że 2018 r. przyniesie wiele dobra, radości i zrozumienia – powiedziała Skrzydlewska. W uroczystości uczestniczyli także m.in. poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Polak, wicewojewoda łódzki Karol
     

78%
pozostało do przeczytania: 22%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze