Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Grzegorz Nita znalazł pracę w ŁSI

Dodano: 04/01/2018 - numer 1917 - 04.01.2018
Były dyrektor Zarządu Dróg i Transportu, a potem Zarządu Inwestycji Miejskich w Łodzi Grzegorz Nita został zatrudniony na stanowisku wicedyrektora ds. inwestycji kubaturowych w Łódzkiej Spółce Infrastrukturalnej. Będzie zajmował się zagadnieniami związanymi z rewitalizacją kamienic, choć wcześniej władze Łodzi nie chciały, by robił to w ZIM-ie. Grzegorz Nita jest oskarżony o przyjęcie korzyści majątkowej. W grudniu 2017 r. akt oskarżenia w tej sprawie skierowała do sądu prokuratura regionalna. – Sprawa z zatrudnianiem Grzegorza Nity skupia jak w soczewce oczywistą patologię: w łódzkim samorządzie zawiązał się sojusz ludzi z zarzutami karnymi pod przewodnictwem prezydent Hanny Zdanowskiej z Platformy Obywatelskiej. To porozumienie kpi sobie z poczucia przyzwoitości i reguł współżycia
     

87%
pozostało do przeczytania: 13%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze