Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Na Węgry po dobry rezultat

Dodano: 04/01/2018 - numer 1917 - 04.01.2018
Dziś o godz. 18 mistrzynie Polski zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym w ramach 1/8 finału Eurocup z węgierskim KSC Szekszard. Wrocławianki zameldowały się na Węgrzech już w środę. Plan przygotowań do spotkania obejmuje obejrzenie materiałów wideo z występami przeciwniczek i o godz. 16.30 trening w hali meczowej – mówi „Dodatkowi Dolnośląskiemu” rzecznik prasowy Ślęzy Paweł Kucharski. – Trener Arkadiusz Rusin nie będzie miał do dyspozycji Tanji Perez – dodaje Kucharski. – Jest to związane z lekkim przeziębieniem zawodniczki, w związku z którym nie przyjechała ona z zespołem na Węgry. Wrocławianki są jak dotąd niepokonane w obecnych rozgrywkach pucharowych. W fazie grupowej wygrały sześć spotkań i dzięki zajęciu pierwszego miejsca w grupie uniknęły walki w 1/16 finału. – Liczymy na dobry
     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze