Przez Wrocław do Szwecji

PKO BP EKSTRAKLASA \ Trudny wyjazd poznaniaków

Pozyskany w środę izraelski piłkarz Mohammad Awwad prawdopodobnie znajdzie się w kadrze Lecha Poznań na wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław. Kolejorz nieudanie zaczął sezon ekstraklasy − w dwóch meczach zdobył ledwie punkt. Wicemistrz Polski ma prawo mówić o pechowej inauguracji rozgrywek – w Lubinie do 82. minuty prowadził z Zagłębiem 1:0 i przegrał 1:2, tracąc decydującego gola trzy minuty przed końcem spotkania. Szczęście nie sprzyjało mu też w spotkaniu z Wisłą Płock. Mimo ogromnej przewagi nie potrafił pokonać rywala, który obie bramki zdobył z rzutów karnych. Wyrównujące trafienie padło w 88. minucie. – Popełniliśmy proste błędy w defensywie. W Lubinie straciliśmy bramki po stałych fragmentach gry, z Wisłą po