Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dulkiewicz, profanacja i wulgaryzmy

Dodano: 14/09/2020 - Numer 2735 - 14.09.2020

POLITYKA I OBYCZAJE \ W ubiegłym roku prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz poparła marsz równości, na którym w skandaliczny sposób obrażano uczucia religijne katolików. W tym roku ponownie wzięła udział w manifestacji, na której głoszono slogany typu „Różnorodność to siła” i prezentowano prowokacyjne symbole.

Aleksandra Dulkiewicz po swoim udziale w ubiegłorocznym marszu twierdziła, że jest „zaszczycona”. Potem jednak, gdy pokazano jej zdjęcia odrażających transparentów w kształcie serca z koroną i rysunkiem waginy w środku, była „głęboko poruszona”. Okazuje się, że prezydent Gdańska przez rok niczego się nie nauczyła.

Dulkiewicz na sobotnim zgromadzeniu „Gdańsk dla wszystkich – wspólnie przeciw wykluczeniom”

     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze