Debiut i gol!

Dodano: 14/09/2020 - Numer 2735 - 14.09.2020

Do pełni szczęścia zabrakło tylko zdobyczy punktowej na stadionie mistrza Anglii. Mateusz Klich strzelił gola i rozegrał świetny mecz w debiucie w najwyższej klasie rozgrywkowej, a wracające po 16 latach przerwy do Premiership Leeds United napędziło sporo strachu Liverpoolowi, przegrywając ostatecznie na Anfield Road 3:4.

Spotkanie niespodziewanie okazało się prawdziwą wymianą ciosów. Zaczął już w czwartej minucie Mohamed Salah. Egipcjanin dał gospodarzom prowadzenie z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką jednego z obrońców. Leeds odpowiedziało w 12. minucie za sprawą Jacka Harrisona.

Przed przerwą padły jeszcze trzy bramki. Najpierw dla Liverpoolu głową po rzucie rożnym trafił Virgil van Dijk. Później jednak Holender popełnił błąd, którego na gola