Sport

Koszykówka Śląsk mistrzem Polski! Nawrot Śląsk Wrocław został mistrzem Polski w kategorii U-18. Wrocławska drużyna juniorska przeszła przez fazę finałową, nie pozostawiając złudzeń, kto jest najlepszy w kraju. Wojskowi wygrali wszystkie 5 spotkań w turnieju finałowym. W finale zawodnicy Jacka Krzykały zmierzyli się z GTK Katowice które wcześniej zostały wyeliminowane przez WKK Wrocław (druga wrocławska drużyna zakończyła zmagania na 4. miejscu). Śląsk kontrolował przebieg spotkania i zasłużenie wygrał 56:48. Najlepszym zawodnikiem turnieju został koszykarz Trójkolorowych Kacper Marchewka. Siatkówka Gwardziści brązowymi medalistami ME Wrocławska młodzież świętuje sukcesy. Nie tylko na parkiecie koszykarskim, ale również na boisku siatkarskim. Tytus Nowik i Kamil