Cenna wygrana wrocławian

Dodano: 26/09/2020 - Numer 2746 - 26.09.2020

W twardym boju z Asseco Arką Gdynia wrocławianom udało się utrzymać dobry kurs. W trudnym starciu udało się pokonać rywali po dogrywce 85:74.

Spotkanie Śląsk rozpoczął piątką: Strahinja Jovanović, Garrett Nevels, Ivan Ramljak, Michał Gabiński, Ákos Keller. Od pierwszych minut aktywny był chorwacki skrzydłowy, ale po drugiej stronie punktował Adam Hrycaniuk i to goście prowadzili 9:6. Z upływem czasu Wojskowi zaczęli prezentować się lepiej – piłka krążyła szybciej, trójki trafili Gabiński i Dziewa, Nevels skończył akcję wsadem, a następnie podał efektownie nad kosz do Elijaha Stewarta. Trójkolorowi wyszli na prowadzenie, a kwartę zwieńczył trudny buzzer beater zza łuku w wykonaniu Ivana Ramljaka. Po 10 minutach wrocławianie prowadzili