Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wojewoda: łóżek dla chorych nie zabraknie

Dodano: 01/10/2020 - Numer 2750 - 01.10.2020

W ostatnich dniach w różnych mediach pojawiały się alarmujące informacje o tym, że w szpitalach nie ma już wolnych miejsc dla osób zakażonych koronawirusem. Wśród województw, które miałyby mierzyć się z tym problemem, wymieniono też województwo mazowieckie. Do tych doniesień odniósł się wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

Z koronawirusem w Polsce mierzymy się oficjalnie od marca br. W ostatnim czasie w komunikatach publikowanych przez Ministerstwo Zdrowia pojawiają się coraz wyższe liczby zakażonych. A przypomnieć należy, że przed nami okres grypowy. Gdy zestawimy to z informacjami podawanymi przez niektóre media, że np. na Mazowszu brakuje już miejsc w szpitalach dla pacjentów zakażonych koronawirusem, wyłoni się pesymistyczny obraz.

Takim doniesieniom stanowczo

     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze