Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Legia na Bemowie wciąż wygrywa

Dodano: 01/10/2020 - Numer 2750 - 01.10.2020

Koszykarze Legii Warszawa pokonali we własnej hali Spójnię Stargard 77:73 w spotkaniu 6. kolejki ekstraklasy. Do zwycięstwa stołeczną drużynę poprowadził Michał Sokołowski, który zdobył 22 pkt.

Świetna seria domowych zwycięstw koszykarzy Legii Warszawa trwa w najlepsze. Tym razem stołeczna ekipa pokonała PGE Spójnię Stargard 77:73. Po raz pierwszy w obecnym sezonie legioniści mieli sporo problemów z przełamaniem rywali.

Początek meczu to wiele nerwów z obu stron, zarówno gospodarze, jak i goście często tracili piłkę. Kibice nie oglądali wielu udanych akcji. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 15:15. Od mocnego uderzenia drugą kwartę rozpoczęli Zieloni Kanonierzy, którzy wyszli na prowadzenie 25:15, ale pierwsza połowa spotkania padła łupem Spójni, która zeszła do

     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze