Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nie boją się wirusa

Dodano: 09/10/2020 - Numer 2757 - 09.10.2020

Mistrz Polski Legia Warszawa i zdobywca Pucharu Polski Cracovia miały zagrać o to trofeum dwa miesiące temu. Zbigniew Boniek przestraszył się jednak wówczas jednego przypadku COVID-19 w Legii i mecz przełożył. Teraz w połowie klubów ekstraklasy mamy przypadki koronawirusa, m.in. w Cracovii, jednak meczu o Superpuchar nikt przekładać nie zamierza.

Spotkanie rozegrane zostanie dzisiaj o godz. 20.15 na stołecznym stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Pierwotnie do meczu miało dojść 9 sierpnia, zaledwie trzy tygodnie po zakończeniu przedłużonej z powodu pandemii rywalizacji w ekstraklasie. W poprzednim sezonie warszawski zespół – po rocznej przerwie – wywalczył tytuł mistrzowski, zaś Cracovia pierwszy raz w 114-letniej historii klubu zdobyła Puchar Polski. Mimo

     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze