Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Premier nie przerywa pracy

Dodano: 14/10/2020 - Numer 2761 - 14.10.2020

Premier Mateusz Morawiecki odbędzie kwarantannę w związku z kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem. „Informuję, że rząd pracuje normalnie, a ja jestem w stałym kontakcie ze współpracownikami” – napisał w mediach społecznościowych. O długości kwarantanny szefa rządu zdecydują lekarze.

Proszę Państwa – w związku z kontaktem z osobą zarażoną COVID-19, zgodnie z wszelkimi procedurami, udaję się na kwarantannę” – napisał premier na Facebooku. Do wpisu dołączył film, wyjaśniając, że w ubiegły piątek miał kontakt z osobą, której test na COVID-19 dał wynik pozytywny. „W związku z tym i zgodnie z zasadami sanitarnymi udaję się na kwarantannę” – zapowiedział. Dodał, że Rada Ministrów odbędzie się tak, jak przez ostatnie kilka miesięcy, czyli w formule wideokonferencji. „Życzę

     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze