Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ośmiolatek uratował brata i babcię

Dodano: 20/10/2020 - Numer 2766 - 20.10.2020

STRAŻ POŻARNA \ Ośmiolatek z Łodygowic, gdy wyczuł dym na klatce schodowej domu, natychmiast wezwał strażaków, telefonując pod numer alarmowy 998.

Dyżurnemu powiedział, że wraz z nim jest 3-letni brat – poinformował w poniedziałek rzecznik żywieckich strażaków asp. sztab. Tomasz Kołodziej.

– Gdy strażacy dotarli na miejsce, okazało się, że wewnątrz była również 71-letnia babcia chłopców. Dzięki 8-latkowi nikomu nic się nie stało – powiedział Kołodziej.

Do pożaru doszło w sobotę. Paliły się materiały składowane w kotłowni domu. Strażacy szybko ugasili ogień.

(masz, PAP)

     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze