Legii potrzebna jest seria wygranych

Legia Warszawa przez drugie 45 minut meczu z Zagłębiem Lubin (2:1) po raz pierwszy w tym sezonie zagrała tak, jak oczekują od niej kibice. Wynik meczu z zespołem czołówki PKO BP Ekstraklasy też był taki jak trzeba. Trener Czesław Michniewicz stoi teraz przed zadaniem, żeby jego piłkarze grali tak na co dzień. Czesława Michniewicza cieszy wygrana z Zagłębiem Lubin, ale przyznał, że piłkarze muszą ich mieć więcej, aby zbudować pewność siebie. – Potrzebujemy serii zwycięstw – podkreślił przed środowym zaległym meczem ekstraklasy u siebie ze Śląskiem Wrocław. – Nie wiem, kiedy nastąpi moment optymalnej formy zespołu, ale chciałbym, aby nastąpił jak najszybciej. Na pewno w drugiej połowie meczu z Zagłębiem Lubin były momenty, które napawały optymizmem. Było dużo dobrych akcji