Barcelona nadal w kryzysie

Dodano: 02/11/2020 - Numer 2777 - 02.11.2020

PIŁKA NOŻNA \ Piłkarze Barcelony w 8. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy zaledwie zremisowali na wyjeździe z Alavés 1:1, choć gospodarze od 62. minuty grali w dziesiątkę. Goście stracili gola po dużym błędzie bramkarza Neto. Liderem, po wygranej 4:1 z Huescą, jest broniący tytułu Real Madryt.

Gospodarze prowadzili z Barceloną od 31. minuty. Wówczas brazylijski bramkarz Neto źle przyjął piłkę po podaniu Gerarda Piquégo, co bez kłopotów wykorzystał Luis Rioja. Sytuacja była kuriozalna... Kto wie, jak potoczyłyby się losy tego spotkania, gdyby nie czerwona kartka (za drugą żółtą), którą w 62. minucie został ukarany piłkarz Alavés José Peleteiro.

Już kilkadziesiąt sekund później wyrównał Antoine Griezmann, ale – mimo bardzo dużej