Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Rezerwy Śląska przegrały w Warszawie

Dodano: 14/11/2020 - Numer 2787 - 14.11.2020

Grające w II lidze rezerwy wrocławskiego klubu zostały rozbite w Warszawie – pogrom w trzeciej kwarcie dał zwycięstwo Dzikom. Podopieczni Piotra Bakuna zasłużenie wygrali 84:63.

Spotkanie od początku mogło się podobać fanom rzutów za trzy – obie drużyny już w pierwszej kwarcie trafiły po pięć trójek. Żadna ze stron nie mogła jednak zbudować znaczącej przewagi mimo wysokiej skuteczności. Śląsk często rozrzucał na obwód po zasłonach – dzięki temu najpierw Kacper Gordon, a później Tomasz Żeleźniak wpisali się na listę strzelców. Warszawiacy natomiast postawili na rozważne rozgrywanie piłki. Ich najjaśniejszym punktem był Paweł Krefft, który aż trzy razy trafił za trzy punkty. Na niecałe trzy minuty przed końcem kwarty wrocławianie złapali