Kolejna szansa na przełamanie wrocławianek

#VolleyWrocław w piątek przegrał z Grupą Azoty Chemik Police 0:3. Wrocławskie siatkarki już dzisiaj dostaną kolejną szansę na ligowe punkty, choć zadanie nie będzie wcale łatwe. W hali Orbita podejmą one ŁKS Commerceon Łódź. Początek meczu o godz. 17.

W meczu z Chemikiem #VolleyWrocław postawił twarde warunki rywalkom tylko w pierwszym secie. Wrocławianki zdołały nawet wyjść na czteropunktowe prowadzenie. Niestety ekipa z Dolnego Śląska nie była w stanie tej przewagi utrzymać. Wszystkie trzy sety padły łupem rywalek z województwa zachodniopomorskiego. − Dziewczyny z Polic grały bardzo szybką siatkówkę. Myślę, że to było kluczem do ich wygranej. Uważam, że w każdym elemencie możemy poprawić swoją grę, ponieważ stać nas na dużo więcej i pora to w końcu pokazać. Mamy ogromną wolę