Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kontrolują sklepy

Dodano: 10/12/2020 - Numer 2809 - 10.12.2020

Dolnośląscy policjanci wspólnie z pracownikami Sanepidu kontrolują przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. W minionym tygodniu przeprowadzili wzmożone kontrole placówek handlowo-usługowych.

Kontrolujący sprawdzali, czy klienci, pracownicy i właściciele sklepów stosują się do zaleceń sanitarnych. Podczas kontroli rozmawiano z mieszkańcami na temat zagrożenia zakażeniem wirusem COVID-19 oraz przypominano o podstawowych zasadach sanitarnych zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa. Podobne kontrole będą kontynuowane na terenie całego województwa dolnośląskiego. Podczas dotychczasowych wspólnych kontroli zwracano uwagę na przygotowanie samych placówek do obsługi klientów w kwestii zaopatrzenia w środki do dezynfekcji czy określoną liczbę osób w

     

63%
pozostało do przeczytania: 37%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze