Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Walczmy z hipokryzją

Dodano: 14/12/2020 - Numer 2812 - 14.12.2020

WYSTAWA \ Ukazanie hipokryzji dzisiejszych obrońców demokracji, którzy współtworzyli zbrodniczy system komunistyczny, to jeden z celów wystawy „Obrońcy Demokracji wczoraj i dziś”.

Wystawę zorganizowało Forum Młodych PiS w 39. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Ma ona dwa cele: edukacyjny (przypomnienie, czym był stan wojenny, i upomnienie się o jego ofiary), a także polityczny – pokazanie „hipokryzji dzisiejszych obrońców demokracji, którzy aktywnie współtworzyli system komunistyczny, będąc członkami PZPR lub współpracując z SB, jak Dariusz Rosati, Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz czy Adam Mazguła”.

W niedzielę rano wystawę można było zobaczyć pod murami Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w

     

82%
pozostało do przeczytania: 18%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze