Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zagłębie wyszarpało wygraną

Dodano: 14/12/2020 - Numer 2812 - 14.12.2020

Zagłębie Lubin grało do końca w piątkowych derbach i mu się to opłaciło. Lubinianie zwycięską bramkę strzelili w 94. minucie i zasłużenie zdobyli 3 pkt.

Piątkowe Derby Dolnego Śląska Miedziowi rozpoczęli w takim samym składzie, w jakim wybiegli na ostatni mecz z Piastem Gliwice. Pierwszą stuprocentową sytuację zespół Zagłębia stworzył już w 3. minucie. Szysz zagrał prostopadle do Dejana Dražicia, jego uderzenie obronił Szromnik, a dobitka Mráza przetoczyła się po nodze napastnika i przeleciała obok bramki. Chwilę później gospodarze ponownie zagrozili Śląskowi. Dražić kapitalnie dograł do Szysza, jednak ten przegrał pojedynek oko w oko ze Szromnikiem. W kolejnych minutach lubinianie nie

     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze