Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Olejnik poszuka „Gazety Polskiej”

Dodano: 17/12/2020 - Numer 2815 - 17.12.2020

MEDIA \ Od wczoraj w sprzedaży jest nowy numer „Gazety Polskiej”, a w nim rozmowa z wicepremierem i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Wywiad stał się również przedmiotem kłótni na antenie TVN24 między Moniką Olejnik a Adamem Bielanem, a prowadząca obiecała, że przeczyta rozmowę.

W najnowszym wydaniu tygodnika „GP” znalazł się wywiad Tomasza Sakiewicza i Katarzyny Gójskiej z prezesem PiS, wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim zatytułowany „Polska suwerenność została obroniona”. Rozmowę szeroko omawia m.in. PAP, ale także Onet.pl i TVN24.pl.

Na portalu Onet.pl podkreślono na wstępie opisu rozmowy zdanie Kaczyńskiego: „Nie ma takich pieniędzy, za które można by się pozbyć suwerenności”. „Mówiąc o kompromisie ws. budżetu UE ocenił (Kaczyński), że Polsce udało się

     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze