Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pochwały dla Dartomu Bogorii

Dodano: 17/12/2020 - Numer 2815 - 17.12.2020

W decydującą fazę wszedł turniej Ligi Mistrzów tenisistów stołowych w Duesseldorfie. W czwartkowych półfinałach wystąpią kluby z Rosji i Niemiec. Pochwały za swój występ zebrał ćwierćfinalista Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

We wtorkowych meczach 1/4 finału Dartom Bogoria przegrał z UMMC Jekaterynburg 1:3. W czwartkowych półfinałach o godz. 17 UMMC zagra z Borussią, a o godz. 20.30 Fakieł Gazprom zmierzy się z Saarbruecken. Finał w piątek. W Duesseldorfie w stawce 15 najlepszych europejskich klubów były dwa polskie: Dartom Bogoria i Dekorglass Działdowo. Zdecydowanie lepiej spisał się zespół z Mazowsza, mimo że trener Tomasz Redzimski miał do dyspozycji tylko zawodników trenujących na co dzień w ośrodku w Grodzisku Mazowieckim. Byli to m.in. Marek

     

49%
pozostało do przeczytania: 51%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze