Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wpadli złodzieje

Dodano: 29/12/2020 - Numer 2823 - 29.12.2020

WOKANDA \ Za napady na placówki bankowe i pocztowe oraz kradzieże bankomatów odpowie sześciu mieszkańców Częstochowy. Sprawcy wchodzili do banków, i grożąc pracownikom, żądali wydania gotówki lub wyrywali bankomaty, przywiązując je linami do samochodu.

Trzech spośród oskarżonych zostało zatrzymanych 26 czerwca br. po nieudanym napadzie na bank przy ul. Wyzwolenia w Częstochowie. Dwóch mężczyzn, trzymając w dłoniach siekierę i pistolet, zażądało wydania pieniędzy. W napadzie przeszkodziło im dwóch pracowników banku.

Napastnicy zostali zatrzymani przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. W toku śledztwa uzyskano dowody wskazujące, że sprawcy dopuścili się w przeszłości także innych

     

84%
pozostało do przeczytania: 16%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze