Wrocławianki z czwartym zwycięstwem

#Volley Wrocław w meczu 15. kolejki ekstraklasy pokonał w Pile miejscowy PTPS 3:0. W poszczególnych setach podopieczne Dawida Murka zwyciężały do 18, 21 i ponownie do 21.

Wrocławianki po raz drugi w rozgrywkach poradziły sobie z borykającą się z ogromnymi kłopotami kadrowymi drużyną PTPS, tym razem nie tracąc nawet seta.

Pierwszą partię podopieczne Dawida Murka rozpoczęły od wysokiego prowadzenia 8:2. Przyjezdne miały dwie siły napędowe – Annę Bączyńską i Małgorzatę Jasek, które były najskuteczniejsze w tej partii na siatce i to głównie dzięki nim Volley utrzymywał kilkupunktową przewagę. W zespole z Piły było sporo niedokładności w przyjęciu, a to rzutowało na słabą grę zawodniczek w ataku. Inauguracyjnego seta udanym atakiem zakończyła Karolina