Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zimowe zgrupowanie Nafciarzy

Dodano: 16/01/2021 - Numer 2836 - 16.01.2021

Po środowym treningu 32 zawodników Wisły Płock wyjechało na zimowe, tygodniowe zgrupowanie. Podopieczni trenera Radosława Sobolewskiego do 20 stycznia będą przebywali w Siedlcach. Zagrają tam dwa spotkania kontrolne.

Po grze wewnętrznej, która odbyła się we wtorek, sztab szkoleniowy zdecydował, że do Siedlec pojadą nie wszyscy, którzy zameldowali się na pierwszych zajęciach 7 stycznia. Na liście uczestników zgrupowania nie ma kontuzjowanego Wojciecha Szumilasa oraz młodych zawodników, którzy w tym czasie będą trenowali z drugim zespołem.

Płoccy piłkarze pierwszy tydzień okresu przygotowawczego spędzili na własnych obiektach. Najpierw zostały przeprowadzone badania na obecność SARS-CoV-2, a przez kolejne dni zawodnicy trenowali pod balonem i na bocznym boisku

     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze