Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Stabilne pięcioraczki

Dodano: 20/01/2021 - Numer 2839 - 20.01.2021

ZDROWIE \ Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maksymilian – tak będą miały na imię pięcioraczki, które urodziły się w niedzielę wieczorem w poznańskiej klinice przy ul. Polnej. Stan dzieci określany jest jako stabilny. Najmniejsze z nich urodziło się z wagą 680 g.

Dzieci urodziły się w 29. tygodniu ciąży. W poród zaangażowanych było łącznie 30 pracowników szpitala. Poród przez cesarskie cięcie trwał kwadrans. 30-letnia matka dzieci była przytomna podczas operacji. Waga urodzeniowa dzieci wynosiła od 680 do 1180 g.

– Matka nie jest jeszcze zaszczepiona. Taka możliwość jest, pani się kwalifikuje do zaszczepienia i w naszym szpitalu można będzie tę szczepionkę jej podać – powiedział dyrektor Ginekologiczno-Położniczego

     

85%
pozostało do przeczytania: 15%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze