Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Bez odlotu

Dodano: 15/01/2018 - numer 1925 - 15.01.2018
Koniec zwycięskiej passy Kamila Stocha. W sobotnich zawodach w lotach narciarskich w Kulm nasz skoczek zanotował najgorszy start w sezonie. Najwyżej z Biało-Czerwonych uplasował się Stefan Hula, który był w połowie stawki. Wygrał Norweg Andreas Stjernen. Już w kwalifikacjach i seriach treningowych widać było, że wszyscy Biało-Czerwoni mają problem z „wyczuciem” obiektu w Kulm. Potwierdziło się to podczas sobotniego konkursu, w którym do finałowej serii awansowało czterech Polaków, którzy jednak skakali bez błysku. 14. miejsce na półmetku rywalizacji zajmował Piotr Żyła (210,5 m). 17. był Stefan Hula (208 m), 22. Maciej Kot (196 m), a 23. – lider Pucharu Świata Kamil Stoch (193,5 m). Druga seria nie przyniosła wielkich zmian i po raz pierwszy od objęcia polskiej reprezentacji przez trenera
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze