Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Windą po papierosy

Dodano: 29/01/2021 - Numer 2847 - 29.01.2021

KAS i CBŚP zlikwidowały pod Wrocławiem nielegalną fabrykę papierosów, do której można było dotrzeć zakamuflowaną windą. Funkcjonariusze przejęli 400 tys. gotowych papierosów i 1,4 tony tytoniu, wartych ok. 2 mln zł. Osiem osób ma w tej sprawie status podejrzanych. Fabryka mieściła się na dwóch kondygnacjach, ale do hali produkcyjnej można było się dostać wyłącznie windą. Na terenie fabryki funkcjonariusze zatrzymali pięciu obywateli Ukrainy, którzy pracowali przy produkcji nielegalnych papierosów. – Byli kompletnie zaskoczeni błyskawicznym działaniem służb – podał mł. asp. Paweł Żukiewicz z CBŚP. KAS i CBŚP przeprowadziły działania także w powiecie oławskim, gdzie zlokalizowały magazyn z nielegalnymi wyrobami z logo znanego amerykańskiego koncernu tytoniowego. Tam zatrzymano kolejną

     

80%
pozostało do przeczytania: 20%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze